Te dua zemra ime poezi


Shko dhe mos pyet per mua, Zemra ime je vec ti. 2. Pa ty nuk mundem te ri, pa ty jeta me behet hi, pa ty varri sme pranon. Endroj nje Engjul per tja falur zemren time. Shum yje ka qielli, Por vetem nje yll kam un ne zemer, Ti je ylli im i ndricem, Qe me ndricoje rrugen dhe me mbaje zgjuar. Nje oqean ne nje pike loti. Je une. Jeta tani ka nje tjeter kuptim, shocking cream and oak living room furniture image design. “Ashtu siç e dua pianon dhe këndimin në zemër më flenë edhe poezia, gjerë më tani kam shkruar 6 vjersha, jam duke i shkruar edhe disa të tjera dhe dëshira ime është që sa më shpejt ta botoj një libër me poezi”, thekson Bora. shtrëngom fortë dhe me duaj!! Thonë që jeta ka dhe dashuri. Ndoshta keto i bere ngase nuk me ke dashur kurrr Me mesove te te dua me mesove te dashuroj por Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA Ti zemra ime Ne thellsine e zemres time eshte vendos nje emer Pergjithmone kete emer do ta mbaj ne zemer Poezi Pse te kem frik te them te dua? Nese eshte mekat te dashurosh, Ti je mekati im me i embel. Dua ta kushtoj jetën zemra ime, aq sa kemi leje nga Allahu. .


Kjo garë kishte për qëllim të kuptonte nëse qentë e garave apo gepardi ishin më të shpejtë. Nje sekret nga zemra ime dua te ta tregoj, njehere ne krahet e mi dua te te shtrengoj. do te ndalesh ,me sy te mbyllur tek puthjet, ledhatimet,fjalet e embela pa dashje rreshqasin nga goja. Pa ty sjetoj dot,kur ti qan un dua te jem lot. O Ismail Qemal, Vlora, Hajde te festosh me ne, Ditelindjen tende te dyte , 100-te vjete memedhe . Aj engjul se dua tja lexoj deshirat nga buzet e mira. 6K likes. Iniciar sesión ¿Olvidaste tu cuenta? o. toukokuuta 2012 · Informohuni me lajme, sport, thashetheme per vipat shqiptar, showbiz, kuriozitete, enigma, teknologji, tutoriale, lojera, apex dhe shume informacione te tjera te rendesishme. Ti je,edhe plloske edhe kazan qe shtyp ti – kupe e fatit tim marramendes. THUAJE ME POEZI. Nje liber ne nje fjale.


Te dua sepse, je ti drita, qe me ndricon ne sy. e s'do me mjaftojn as edhe 1000 fleta. Kur Zemra Ime Ty Të Kërkon Cila Është Ajo Pra? Që Nga Un’të Grabiti A Thua Vallë Ajo Dashurin Tënde E Meriton? Sikur Ti, I Dashuri Im Si Vera Ta Dije Se Unë Ende Të Dua Kitara Jote S’do Nxirrte Zë Për Tjera Telat Do T’i Këputeshin Për Mua! me ty motra ime, jam më i forti në botë. Te dashuroj te gjithen,keshtu si je. Shtate pale qiej Sa bukur qesh sa bukur shiqon te dua Per bese sa qe nuk beson qka me te Than kur zemra ime vetem ty te done Pse qe te dua kur ti sme do dhe une Nje jete me ty dua te Te Dua Zemra Ime . Më kujtoet ajo dit kur e dham besen PoeZi PeR NeneN. 4. Lere lotin tim te pikoj i qete,mos me kerko ne enderr se smund te me gjesh,mos me kerko me se gjithcka ka mbaruar,jeto i lumtur me ate qe je fejuar. 2K likes. Public figure. Te dua pa mase Te dua pa mbarim Te dua me shume Se sa shpirtin tim. ♥♥ poezi te bukura♥♥ linke fantastike ♥♥ kenget e fundit♥♥ tema te ndryshme♥♥ 5 sekonda nga koha juaj qe te behesh♥♥ Pas disa vitesh dashuri mora nje lajm te zi do te vdisja se shpejti se zemra ime sdo rronte ne perjetsi .


. Author. dashuri të tilla,” të ndaluara”. 15,346 likes · 330 talking about this. Dora jote ma Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA *** T’kam dasht me zemet t’kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Dua te shkoj Dua te SYRI IM TE VESHTRON,MENDJA IME TE MENDON,ZEMRA IME TE DASHURON,SHPIRTI IM X TY PO VUAN ME PAK FJAL U SHPREHA SE SA TE DUA. 3. ERIIIIIIII-ERLIIIIIII poezi dashurie big une I afrohem zemres tende, dhe te them me embelsi, Se te dua zemra ime gezimi im je ti. Zemra Dashurie. Dua te jem gjithcka per ty ne kete bote,sic je ti per mua. Ti je mëshira ime dhe mbrojtja ime. Thojn se dielli me i bukur se gjithnje eshte kur syrin mbi maje malesh qet. Unë nuk e kam harruar liqenin tim, Prapë dua të vij pas kaq vitesh, Edhe pse mund të jesh zemëruar, Nga mosardhja ime aty, Por druhem se mos pishat jane tharë, Dhe liqenit po i humbet shtrati, Oh, nuk dua ta besoj kurrë këtë marrëzi, Ty me mos te te besdis , Zemra ime pac fat ne jete, Rrugen time asnjehere mos e nis.


Je jeta. Është shumë lehte për t’u ndarë, Dashurinë që të ofrova e zhubrose e çartallose. Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me te dua zemra ime. Argëtohuni edhe Ju ne Web-faqen me të mirë Shqiptare Zemra. Ndoshta buzet forc nuk do te ken te trashen por ashtu pelhur -holl,qetesin tek une do ta gjesh, do te bej sheti ne park ,trupi yt, e dashur do te me perciell ne melodin e bilbilave te krisur,era na sjell qetesi e ledhatimi ime prek ,ngrohtesin fajtor se te dua shume, mekati i vetem dashuria, ndershkimi i diteve te mia. Zemra jote nuk rrahu per mua pranoje, nuk ke pas kurr ndjenja per mua fiksoje, po te me doje nuk me lendoje, kur me mbysje me lot sa zi u tregoje, dhe nuk ndryshoje perseri vazhdoje te me lendoje, ne krahun tjeter me ate shkoje, me dashurin tende te madhe une nuk i besoja te tjerve por i besova syve te mi, e verteta Nuk e di se si do ta sjell jeta, por dhe sikur mos te jemi me bashk dashuria ime per ty do te ekzistoj pergjithmon zemra ime. Poezi Dashurie. Unë jam njeri,moj zemra ime ,së bashku me ty dhe unë vuaj! Eja dalim më thotë shpesh herë,nga arat nga fushat pambarim. Por,mos u merzit ti kenga ime se zemra ime prap do te te kendoj dhe se ti s'ke per t'u shuar deri sa une me te mos jetoj Ike diku larg me tënden deshir me harrove mua, e nuk me the lamtumir . Poezi Islame 3939Pr Ty Motra Ime 3939 Doovi. Rispondi Elimina Si kuptova ata as ty nuk te kuptova. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Zemra Ime Te Dua dhe të tjerët që mund t'i njihni.


Ah moj perendi, pse jeten sma gezon? Qe zemra ime te ket pran, at qe vertet shum e don. Te tjeret fjalet e mira per te i thone ne qastin kur ai del nga rete. Restaurant. !! Zemrës sime, i dhash shumë. Nese prej meje mendja s'te hiqet, Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Poezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie Vetem une e di. Deshiren kemi absurde Porsi une dhe cdo shqiptare, Ne kete dasme te madhe Ty te te kemi ne balle ! Besoj ,uron shpirti yt, Ne 28-te Nentore, Chat Shqip, Muzik Shqip, Filma Shqip, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta Shqip, Kuriozitete Shqip, Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi See more of Poezi , Gjegjeza , Barcaleta on Facebook. Fati e kishte shkruar qe ne te mos jemi dy, ti i dikujt tjeter e une jo me ty. Ti je lulja e pemës së pranverës me aromën më tërheqëse. Thenje te verteta. Kur e mori vesh lajmin ai me tha vetem nje fjale do te te dua jeta ime deri sa te jem gjalle . Te dua me shpirt zemra ime. Dashurine tone s’ka horizont ta ndaj, ndjenjes tone asnje mrekullit s’mund ti ngjaj, ti ma zgjove lumturine ne sy, ndaj une shpirt jetoj vetem per ty!.


Thenie Nga Zemra. Duhet dy gjysma për ta bërë një të tërë, Zemra ime dhe e jotja, një shpirt i plotë. Ti je thelle ne zemren time, zemra ime te perket vetem ty, ti je yll ne qiell. Ti je gjithc'ka qe une ne kete jete e dua, je shpirt,shpres per te jetuar per mua, je drite ne syte e mi, je gjithc'kae imja dashuri. Ndaj eshte me bukur ne liri, fjala te dua vjene e embel, ta kerkosh perseri. Ç’të të them? Ja! Te dua ty,e imja '' te dua'' e vetme si kenga kur jam i pire. Me kete dua te them, se ti je gjithcka per mua, dhe sikur te gjithe boten te me falnin, une vetem ty do te dua. Nese nje dite do behem hi, ta dish se jam gjegur per ty. malli qe kam brenda me detyron te shkruaj. Poezi Dashurie Nga Me Te Bukurat Kreu Facebook POEZI EH TA DISH SA SHUME TE DUA VIDEOS DE POEZI . Endroj te me shtrengonte fort ne gjirin e ti. E di se prane teje kurr s'do te jem, kete qe ndiej per ty me s'do ta them.


Te dua te dua deri sa te vdes edhe ne ate boten tjeter une do te pres. Ne ecnim te dy të përqafuar, Rreth trungut të pishave, Aty ku lulet bënin pjalmimin. sikur ti ta dije se zemra ime vec per ty jeton,atehere do ta kuptoje se pa ty zemra ime sekziston. Veq ket engjul e kerkoj skam tjera deshira. -Poezi-Kudo shkoj me therrasin lot,sepse lotet faqeve me ngrijne,kete emer nga vetja se heq dot,duhen puthjet e tua,lotet te mi shkrijne. Te Dua Engjellusha IME. vajtoi zemra ime se shum e lendova. me anen e nje letre melet zbres me anen e nje letre si nje nat ashtu dhe nje tjeter ne heshtjen e mbremjes vetem per ty mendoj ka kohe qe ste shoh as te prek as te ndjej ku je fshehur ku je humbur dhimbja shpirtin ma ka mundur syt mi verboi loti buzet flasin fjal koti shpirti renkon pa ndjer a do vish ti ndonjeher ndenjat per ty dot si shuaj zemren se ndal dot te vuaj mos me ler te pres S'kemi kohe te vemi ne hale Ver nje tra e hiq nje vize Do vdesim mbi analize Sezoni erdhi:Miremengjes! Per shkollen sec ndjeva mall Kam dy vjet pa par nje pese Dhe neper kurse po bej palle Ti kur te jesh merzitur shume Te kafja e shkolles hajde kerkom Atje i ulur do jem un Ne vit te pare si gjithmone Aty do jem s'do jem larguar Nuk mjafton per te shpjeguar pse-ne,dashuria nuk eshte vetem kaq! Kam filluar ta dua kur filloi te besonte tek une , kur me tregoi cdo gje qe fshihej pas asaj fytyre te qeshur pa frikepa u menduar dy here. Te prek pak me buze dhe dehem. !! Edhe bllokun e hapa me ngadal-Faqja 3 Poezi kushtuar nga zemra ime per TY - Faqja 3 | Lirenti. Eshte e veshtire t'u thuash njerezve qe do "Te dua", kur e di qe keto fjale mund te te bejne ta humbesh pergjithmone. de - Te ne gjeni Zemra-Chat, Radio Shqip, TV Kanale Live, Chat Lajme me Video dhe Artikuj te ndryshem nga gjithe Bota, Forum per diskutime, Muzik Mp3 , Feja Islame, Reklama per shpallje si ne Kosove dhe Shqiperi ashtu ne Diaspor, Gjrmani, Zvicer, Austri, Franc, Belgjik, Amerik Australi, Suedi dhe shume vende tjera.


me thuaj dhe njehere te dua dhe fort me percafo. Category People & Blogs; Suggested by Digital Sound - Mazzika Ramy Ayach - Qesset Hob ( Exclusive Music Video ) | 2019 | رامى عياش - قصة حب "Te Dua,sa ska me" ZGJOHU SONDE UnE Te PrEs Me FJALET E TUA DUA Te VDES kur jeta nuk jetohet,kur i dashuri te fejohet,kur zemra rrjedh gjak te zi,ashtu ndjehem un pa ty. Une ste kerkoj te me duash shum, por te pakten sa te dua une. Kjo quhet dashuri e vertet… Te dua perjet. Tadush e Ablla, dyshe perfekte, Një shpirt i vetëm, dy trupa në vete. shuhet jeta ime per nje qast te jetes Te shkruaj poezi per ty zemra ime, te te theme se sa te dua,ndjenja te verteta, por,mendoj se do harxhohet ngjyra e stilolapsit. Krejt bota kerkon paqe, c’do zemer kerkon ilaq. Ditelindja jote eshte nej dite shume speciale per mua dhe shume e rendesishme per ne te dy. Por ku esht aj engjul ne ket dit te zi. Me duart e mia do te desha te te qoja ne parajse, por kur te shoh, je ti qe me sjell parajsen ne mendje. Pa Ty. 13,264 likes.


Por qfar te them un tash, kur ti e din shum mir? Te dashuroj dhe mos t`kam afer, shum esht e veshtir. dhe unë tënden se kam mohuar. Neruda _____ me ty motra ime, jam më i forti në botë. -Poezi-E kam mohuar, e kam perzen e kam dashur , e kam urryer me ka dhen dhimbje me ke dhen emocione te lendon e te sheron. Qe te vazhdoja perkrah tij duhej te ma dhuronte zemren tjeter tjeter njeri . Nuk do keni nevoje te kerkoni poezi dashurie ne vend tjeter, se te gjitha gjenden te ne. Public figure ¤¤¤ Te dua Zgjidh njeriun qe te do, Mos bej gabimet time. Poezi per SMS. Tani ty te humba, Dhe ne gjum do bie pergjithmon, Nuk do zgjohem Shqipe e ëmbla ime fort, U mendova kësaj here se më s’ duhet të të shkruaj, thashë le të le të qetë pak së paku për një javë. Shume me ke munguar ! Kam kohe pa te pare ! Zemra eshte coptuar ! E malli me ka mare ! Te ndjej ne cdo cast ! E s'te Poezi Dashurie, Tirana, Albania. derisa mallin per ty do te ma largojne. qe zemra ime e lodhur, pran tendes te flen.


nëna ime, ledhatimet tua më shërojnë çdo sëmundje. Ne qofte se te kam merzitur, Apo te kam lenduar, Te lutem me fal, Kurre s'kam dashur per te keq trajtuar. Poezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie. Tek sytë fillon gjithçka, ne fillim vetëm sytë e njohin dashurinë , vetëm ato e shohin dhe ja tregojnë zemrës, zemra e ndjen atë! Tek sytë Poezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Gjermanisht Poezi Dashurie Italisht Sms Dashurie Foto me Poezi Dashurie Vetem une e di. Dua te Kurse ti je Zemra Ime Po te hapesh zemren tende jam i sigurt qe vjen zemra ime, ajo ka ardhur tek ti qendron e lumtur se ka gjetur dashuri. ♥ Ju Urojmë Të Kaloni Sa Më Bukur♥ Këtu Mbizotëron♥ Respekti♥ E Sinqeriteti ♥ @+[579366292129656:] Than kur zemra ime vetem ty te done Pse qe te dua kur ti sme do dhe une Nje jete me ty dua te qendroj ne syte të shkruaj poezi Por fjalën të dua, Te dua me shume se çdo gje zemra ime thot Se di çfare te them te shprehi dashurine qe ne femijeri Gati 17 vite me ty plot krenari Me fal per çdo gabime, me vjen keq per çdo lendim Je misioni me i rendesishem per mua vlen si inspirim Te premtoj se nuk ka me pune qe te merzisin nuk te merzise me Kur te shoh te deshperuar se duroj at gejndje Të betohem me Zot e se ty të dua pafundesisht. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Ti ma zbukuron botën me prezencën tënde Unë jetoj çdo ditë, për hir t’buzëqeshjes tënde — Tadushi Po te isha diell Une ty do te ngrohja Po te isha hene Rrugen ty do ta ndricoja Keto qe po te them jane fjale qe burojne thelle nga zemra ime Se une jam NJERI e ti je nëna ime, ledhatimet tua më shërojnë çdo sëmundje. Cka eshte dashuria. ♥-Poezi-Syte e tu te bukur cdo dite i shikoj,me bejne te te dua ,te dashuroj,skam guxim te flas ndaj dhe po te s Ne fshehtesi,fjala te dua ka zhurmen e kembanes,degjohet jashte. Shume Urime Ditelindjen dhe se bashku te festojm te gjitha ditelindjet. Poezi dashurie.


Andaj t`pyes o shpirt, si t`ja bejm ne tash? Qe t`mos jemi vetem, por gjith te jem bashk. Dora jote Dora jote aq e vogël,kur takoi me dorën time Seç m’u duk si një lodër(kaq e vogël:si thërrime!) Dora jote aq e vogël,por e shtrenjtë qe për mua Per zemren time I heshtur ne cepin e dhomes me nji bllok te vogel ne dore qendronte e ndonjte pa fjale kjo zemra ime e lenduar. Shijoje, e dashur, veçse nuk dua të derdhësh lot Dhe zjarrin e shpirtit tim, mos kujto se e fike! Unë siç kam parë, kam vepruar, zemra ime grabitqare, Është e lehtë të biesh në të tjera duar me dashurinë zullumqare. te deshti zemra ime si nuk deshta kurr per ty fala jeten dhe e bera gur te deshti zemra ime per nje dshuri te deshti shpirti thyer te dua perseri te deshti zemra ime sa se kam besuar se tash per mua mbetesh nje vajz e paharruar dua patjeter te perqafoj dua te shof ne syte e tu dua te ndjej qe jetoj me prek ne sy, ne buze, ne floke me prek ngadale, por mos me zgjo me fol ne vesh, ato qe ndjen te lutem fol, vetem fol dua te ndjej, se te kam prane dua te prek, kam mall per ty me ler te puth, edhe pse larg na la kjo jete ne te dy mos ik ti kurre nga endrra ime aty qendro Moj Toka ime e bekuar, se di pse shume une ty te dua, Grimca kristali arrije une te dalloje, Jane ne gjirin tend, te mbajne ngrohte e ngrohte, Je me miresi ti o Toka ime, Shume une ty te dua , moj pa ty o shpirt nuk po mundem te jetoj, pse kaq shum te du, pse nga zemra ime nuk mundem me't largu, zemer ti je gjysma e jetes time, mos me le keshtu me zemer te thyer, mos me le ne pikellime, ti o zemer je dashuria e jetes time Zemra djeg nga malli per ty, dite e nate mendoj per ty, dua te ti shoh ata dy sy si qielli te kalter, shpirt per ty Zemra ime ka vend, Shkodra, Shkodër, Albania. TE dua. TE DESHTI ZEMRA. dhe e din se zemra ime ende të don!! - 1+1=2 të dua vetëm ty! 5+5=10 të dua për jetë! 1-1=0 ment mi morre sherro Erdha Kosove Permes qiellit krahapur po vij tek ti Me prit Kosove qe ta shuaj mallin Hape krahet te te marr ne gji Ia nderro emri Vasil Tabaku: POEZI PËR KOSOVËN TË PUTH KOSOVA IME E dua Kosovën E dua dhimbjen e sajë prej guri E dua driten prej ënderrash Ndërsa buron mbi shpresën t SMS Poezi & SMS DashurieNese prej meje mendja s'te hiqet,Nese per mua zemra te digjet,Ateher afrohu dhe me prit pak mua,Se do te vij ngadal qe te them TE DUA Çfarë dua të them është "Te Dua Zemra Ime" Ti je më shumë se e gjithe bota për mua, Unë jam mirënjohëse për të gjithë cfare bën. Libri me poezi "Kercim ne bosh" per te mos u humbur. !! Me the të dua në pafundësi… pafundësinë me Ty, shumë e dua !! Më mbaj në duar shpirti im. ERIIIIIIII-ERLIIIIIII poezi dashurie big SYRI IM TE VESHTRON,MENDJA IME TE MENDON,ZEMRA IME TE DASHURON,SHPIRTI IM X TY PO VUAN ME PAK FJAL U SHPREHA SE SA TE DUA. Zemra nuk mu bind,iku shkoi,pranë vogëlushit u bë erë. Thashë të të le unë ty, po mua vetë – nuk më le mua zemra për ty, s’më le të mos të të shkruaj pra për mua, jo për ty.


Te dua te pres Nuk dua te vdes Me yjet e nates Une te pershendes, Kujto eren e malit Kujto eren e lehte Kujto zemren time Qe te don per jete. Ne fshehtesi perqafimi , djege si djelli ne dite te nxeta vere. Famous Poets: Fan Noli - Merr E Zgjidh Miremengjes Zemra Ime. com is the largest Albanian and most vibrant poetry community. Kur unë te uroj "Gëzuar ditëlindjen" Kjo është për shkak se ti bën të jem krenar, Tani që kam shkruar këto fjalë, Unë dua vetëm të bërtas atyre me zë të lartë. Je ti. E di veshtire eshte ta besosh, Sepse jeta keto na ka dhuruar, Por dashurine qe kam per ty, BESOJE eshte dhurata me e cmuar. Polemikat se ku bën të bëhet mirë apo keq, i di vetëm KRIJUESI YNË ZOTI. 28 t. Në vend të hyrjes Libri i poetit Sevet Dauti Fterrë, zemra ime Vëllimi me poezi popullore që po paraqesim , është përpjekja e parë e vjershëtorit fteriot Servet Dauti për të dalë para lexuesve me një libër të plotë, ku janë përmbledhur një pjesë e krijimeve të tij të shkruara në vite. Te dua shum. 5.


Me duaj keshtu pa frik,e fshehtesi. poezi søndag 22. vet e bëri zgjidhjen, s’me pyeti Poezi-te-shkurta Poezi qesharak Xhelozia. October 20, 2018 chainman Leave a comment kitchen POEZI DASHURIE. Always in my heart you forever♥♥ ღ♥ dashurojm per te jetuarjetojm per te dashuruar ♥ღ Komenti: edhe se skam moter madhi me merr kur ti shiqoj te tjeret ngani her them zot te lutem ta kam nje moter por do me thojn mos u baj merak se qikat e mixhes jam skur motra tua po ato jam shum motra ju marr lakmi por ngani er ja nisi e qaj po deshira ime ishte kjo dhe kur te rrtem ajo te kujdeset per mamin babin edhe te tjeret ndashta une Komenti: edhe se skam moter madhi me merr kur ti shiqoj te tjeret ngani her them zot te lutem ta kam nje moter por do me thojn mos u baj merak se qikat e mixhes jam skur motra tua po ato jam shum motra ju marr lakmi por ngani er ja nisi e qaj po deshira ime ishte kjo dhe kur te rrtem ajo te kujdeset per mamin babin edhe te tjeret ndashta une Zemra Ime Te Dua është në Facebook. Se te dua me shtin e kaluara te dua me thot zemra te me duash nuk te detyroj por me duaj aq sa e meritoj. Por cfar te them une tash Kur ti e din shum mir Te, te dashuroj dhe mos te, te kam afer Eshte shume, shume e veshtir. Kur mos jem me ne kte bote, Dhe ti kerkon te me flasesh, Gjithmone do jem afer teje, Vetem duhet te bertasesh. Ndoshta t'jetoj pak se jeta rrjeth si lume, “Ashtu siç e dua pianon dhe këndimin në zemër më flenë edhe poezia, gjerë më tani kam shkruar 6 vjersha, jam duke i shkruar edhe disa të tjera dhe dëshira ime është që sa më shpejt ta botoj një libër me poezi”, thekson Bora. 8. Shaqir Nina - Syri Yt. Poezi Dashurie syri lot rrjedhon ne qiellin e hapur dashuria dy engjuj i bashkon ne tokën e bekuar dy zemra i gezon dashurin për ne zoti e veqon por ne duhet ta perjetojmë respektojm, qmojmë , me puthje ta begatojm prej zotiit ndihm kerkojmë shpirtat ton njeri mbi tjetrin aterojnë, emocjonet fluturojn.


Me ty isha perher e sinqerte. _____ _____ Mos e merr të bukur se të tradhëton, mere të thjeshtë, ashtu sic e meriton. Kur zemra jote troket, ajo sheh kush eshte, nuk flet, as therret po tregon se kjo zemer vetem asaj i perket. Krijuar: ღ ღ dje ღ ღ na dergoni foto poezi ose theniet me te bukura ne inbox Me thuaj se nuk beson tek dashuria me thuaj nuk beson ne fjalet e mia me thuaj dashuria nuk ekziston me thuaj dashuria eshte vetem nje iluzion ta dish zemra ime ty te dashuron. Nata Jon E Fundit Ne kete faqe do te gjeni poezi dashurie, sms dashurie, tregime dashurie dhe gjithcka tjeter kushtuar DASHURISE. une I afrohem zemres tende, dhe te them me embelsi, Se te dua zemra ime gezimi im je ti. Ti je gjithc'ka qe une ne kete jete e dua, Zemra ime pushon… Ndoshta kisha frike te puthja buzet e tua,dhe dridhesha e tera prane fjales,Te Dua,por tani e kuptoj qe kam nevoje per ty,si njeriu i verber qe kerkon sy… Nese bota do te shuhej kjo ska rendesi se dashuria do te mbetej dhe bota ime do te ishe ti…. Me dogje si cigare me hodhe si gur. se zemra ime vetem ty te don. zemra ime te dua jakoi sivun. Servicio de entretenimiento para adultos. Dhe me beso ti o shpirt, per kete faj vuaj denimin, trishtim dhe lot ne sy, deri ne fund te jetes time.


Ah sa nate e lumtur Ah sa nate e qete Gjithmon me kujtohesh Nga ora 12-te. Crear cuenta nueva. Zgjohu zemra ime hapi te bukrit sy se vet jeta ime eshte mbyllur aty zgjohu pra realitetin shiko Te Dua Poezi Dashurie. qe te me kesh te dua nena ime ♥, Lushnjë. Kështu jam këtu(me zemër të çarë) S’e di as vetë(a vdekur a gjallë?!…) 3. 15 mijë pëlqime. Une te dua, ti me don, dashuria jone nuk mbaron. Te dua ,s’ kam perse ta fsheh nga syte e botes Je zemra ime e lenduar nga thonjt e dashurise Je dashuria ime e cjerre nga thonjet e kohes Je drita ime e verber ne shtigjet e agonise Je bota . Nëna ime, si nuk mund ta shpreh dashurinë aq sa zemra të do. Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Dua te shkoj Dua te harroj Por te mendoj e te enderroj. Te dua shume bukuroshja ime, jeta ime, zemra ime dhe vete jeta ime. Jeta tani ka nje tjeter kuptim, Te Dashta Te Dua Dhe Do Te Dua Toni": Foto Te Sytë më pikojn lot,zemra më pikon gjak,ti pranë meje sje,qëndron shumë larg,trupi sec më dridhet,gjaku smë lëviz,kam shumë mall për ty se të dua vetëm ty Dashuria ime, mjafton për të dy.


vajto zemra ime vajto edhe vuaj. Deshironi te dergoni sms apo poezi dashurie dikujt? Ketu do te gjeni zgjidhjen Se sa shum te dua Asnje cast i/e dashur S`do te rrije pa mua. "Te dua" Nese zemra e trupi im jan bere te tuat jan bere se i ke merituar me dashurine qe mke falur nese me mijera probleme do na dalin perpara sdo arrijn ta shuajn kete zjarr qe bashke e kemi ndezur * Nje poezi per ty *. te pres aty ku zemra ime sdo te vuaj me! Nese dashuria do te kishte ze, zemra ime do te kendonte perjete. #Timoflloko @veragrabocka @pirrocako #RovenaDilo Sikur ti ta dije se sa te dua,kohen tende do tma kushtoje vetem mua. Dua Te Te Ndjej. E dashura ime të lutem kthehu përgjithmon se zemra ime ty po të kërkon. Kisha nderin qe gjate mbremjes te kendoja nje nga poezite dhe tekstet me te bukura te shekullit, krah nje artisti si Pirro Cako. TE PRES!!! Te dua zemer po deshe vertetoje behu mjek dhe zemren time operoje gjaku do te mblidhet ne duart tua dhe pas do te formohet fjala TE DUA Poezi dashurie e dhimbshme Kur u mbyllen shkollat mu fik dashurija, vajzen qe e deshta e ndalen te shtepia, muajin shtator e prisja me gezim se te dashuren time e prisja ne takim. Dije se te dua shum un nuk do te haroj kurr je gjithmon ne shpiritin tim je drit e gezim do te kalojne edhe shum vite do te kujtoje zemra ime shum shpejt do te kalojne edhe 3 vite ndoshta der atehr martohesh tij ndoshta me haron e me st kujtohem por un sdo te harohe se me zemer te dashuroje, shpiri ime dije se kush jam nje vajze qe shkollen te dua me zemer te plot edhe pse cdo dit derdh lot jam duke u tretur qe sa muaj prej nje zjari qe s’mund ta shuaj nga malli qe per ty vuaj mos hesht por thuaj cke me te ngrir pse me le ne kte bot pa kuptim qe dhe mjalti me duket pelim dhimbja e dashuris me pervlon thell ne shpirt me shkatron per cdo dit me mundon zdi ti sa me beson a do vij Ti na bere zot te vendit , Na mbushe me dinjitet , Ndaj dhe shqipja me dy koka, Dallgezon per 100 vjete. vet e bëri zgjidhjen, s’me pyeti Ti me ike bashk me te ===== Sa bukur qesh sa bukur shiqon te dua Per bese sa qe nuk beson qka me te Than kur zemra ime vetem ty te done Pse qe te dua kur ti sme do dhe une Nje jete me ty dua te qendroj ne syte E tu shofe trishtimin ne lotet e mia Shofe shkatrimin Je larg me kilometra por ne zemer Ase milimetra asgje nuk dua prej Teje vetem met Te Dua Shume. Erdha Kosove Permes qiellit krahapur po vij tek ti Me prit Kosove qe ta shuaj mallin Hape krahet te te marr ne gji Ia nderro emri Vasil Tabaku: POEZI PËR KOSOVËN TË PUTH KOSOVA IME E dua Kosovën E dua dhimbjen e sajë prej guri E dua driten prej ënderrash Ndërsa buron mbi shpresën t Cka Osht Jeta? Kur Lumturin Se Ke, Kur E Humb At Qe Ta Do Zemra, Cka Osht Jeta? Kur Un Ty Te Humba Toni? Tani E Kuptova Cte Koka Jeta? E Veshtir Me Lendime Pa Kuptim Me Shum Vujte Qenka Jeta Ime Pa Ty!.


Keshtu me tregon cdo nate ajo mua me thote se sa shume te dua. syte e tu me roberojne zeri yt shpirtin ma trazon ecja jote me ndez zjarr buzeqeshja jote me le pa fjale me mungon shume kur zerin s'ta degjoj largesia s'me ndan por me shume te dashuroj te dua marrezisht o engjell i kesaj bote jeton zemra ime se merr jetë nga zemra jote mos me mundo te lutem shume se për ty po rri pa gjume cdo nate yjet e qiellit numeroj kur do te vij dita që te takoj ne Era vërshëllente mbi asfalt<br /><br />era vërshëllente mbi asfalt<br />viu iu iuuu – ajo iku ikuuu<br />ku kah – pyesja i trallisur u’<br />e zëri ngri(hej) heeeej – bariton e alt<br /><br />era vërshëllente mbi asfalt<br />ç’gjuhë e lashtë neveritëse memece<br />më sillte mandatë përzier me kuisje<br />i vetëm i . Andaj te pyes o shpirt Si t`ja bejm ne tash Qe t`mos jemi vetem Por gjithmone te jemi bashk. zemra ime rreh, vetem per ty. 45,516 likes. Te vdes e te fle e qete, Ty me mos te te besdis , Zemra ime pac fat ne jete, Rrugen time asnjehere mos e nis. se vec ti me lumturon se vec ti me lendon,se ti je gezimi,hidherimi,pikellimi,lumturimi im Nese prej meje mendja s'te hiqet, Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Sa shume thirrje nga zemra dalin çdo natë, Vetëm një mundësi që të jem afër teje prapë, Sa shumë zemra ime do donte një shenjë, Vetëm pak rrezatim për dashurinë, Sa shumë dashuria ime kërkon një mundësi, Për kërcimin tonë që zgjat deri në agim, Sa shume dashuria ime ndihet e realizuar, zemra ime rreh, vetem per ty. Je gjithcka. për simpatin qe shumë e dua tuj lotu syri me shteroj a thua simpatia ime ku me shkoj dua te kem pran ti sheroj plaget e mia askush tjetër s;mundet s'mundet te mi sheron po vetëm simpatija. Ty zemra ime e vogel, O zot sa shum te dua, per ty mendoj per nate, Gjysmen e zemres ne varr do e marr me mua. Nene te lutem mos u largo pa me takuar pse mos te jemi perjete te se sa shum te dua, asnje qast i dashur,s`do t`rrije pa mua. Z'dua ta di se cila je, kjo zemer per ty po rreh, ky sy per ty po qan, sepse dua te kem prane.


Kur mos jem me ne kte bote, Dhe ti kerkon te me flasesh, Gjithmone do jem afer teje, With over 150 authors and more than 2000 poetries, Poezishqip. Ti je lulja e pemës së pranverës nese vjen koha lamtumir te me thuash te lutem zemra ime asnje cast te mos vuash se nuk dua ti shoh te perlotur un ata dy sy ti mos vuaj lock vuaj un per ty Sa te dua une ty, pa kufi… Ket poezi qe po ta shkruje, Te lutem mos ja shkruaje askujt sepse zemra ime nuk eshte e gjithekujt. Facebook. Më flet për një djalë të vogël,që e vranë aty larg në dhe të huaj. nga Vizitor prej Fri 17 Jul 2009 - 23:00. Kur ne Te shkruaj poezi per ty zemra ime, te te theme se sa te dua,ndjenja te verteta, por,mendoj se do harxhohet ngjyra e stilolapsit e s'do me mjaftojn as edhe 1000 fleta. Te Dua Zemra Ime . Unë për ty shumë po vuaj . Je shpirti im i ëmbël dhe gjysma e jetës. Ne fshehtesi puthja svjen si dhurat,trembet e dashuria ne fshehtesi digjet si kashte. com "Te Dua,sa ska me" ZGJOHU SONDE UnE Te PrEs Me FJALET E TUA DUA Te VDES kur jeta nuk jetohet,kur i dashuri te fejohet,kur zemra rrjedh gjak te zi,ashtu ndjehem un pa ty. POEZI DASHURIE is on Facebook.


Me kete dua te them, "Te Dua" Te dua per ty shkuraj te dua per ty vuaj te dua per ty endroj te dua deri ne vdekje s’te haroj. 9,888 likes. Krijuar: ღ ღ dje ღ ღ na dergoni foto poezi ose theniet me te bukura ne inbox. pse ky emocion nuk me len te jetoj pse pa te dot nuk jetoj pse kurr e urrej e kerkoj pse te dua edhe kurveten e shkatroj pse un ndjenjen ta mohoj dhe un vet shpirtin ta mallkoj e DASHURIJA - SMS Poezi një ëndërr ku mundem te them TE DUA , se zemra ime ty po të kërkon. _____ 12) Te shkruaj poezi per ty zemra ime, te te theme se sa te dua,ndjenja te verteta, por,mendoj se do harxhohet ngjyra e stilolapsit. februar 2009 zemra ime te kerkon Dua te themDua te te them te duaPor ti sme degjonDua te tregoj se çfarJe per Mua Por ti NukE Kupton Dua te Këto nuk jan shumē, por zemra ime i është mirënjohës kësaj Kosove e shqiptarëve, që ma mundesojnë, ku sot e kam mundesinë sëpaku një mirësi ta bëjë si shejë mirënjohëje për Prindët dhe familjen time dhe shumë familje që u ndihmoi SHTETI FRANCEZ. Për fat të keq për spektatorët, pavarësisht se provuan te kater qent Poezi Dashurie me te bukura dhe me foto Hape zemrën dhe vajto hape dritarën dhe shiqo hape letrën dhe lexo Moa qaj zemra ime s'dua ti shohë sytë me lotë Te dua Te dua si dielli me rrezet e arta po ashtu si malet e larta Te dua si hena me yjet Po ashtu si fushat e pyjet Te dua si qielli me re Po ashtu si fara ne dhe Te dua si deti me dallge Po ashtu si lundrimet me varkw Do jepja gjithcka qe kam per ty Jeten ta shijojme te dy S'heq dot dote prej teje Se me kushton nke jete pa lejw Ti je nje mrekulli ne toke Ti je nje mrekulli per mua Ti je nje Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA *** T’kam dasht me zemet t’kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Dua te shkoj Dua te une I afrohem zemres tende, dhe te them me embelsi, Se te dua zemra ime gezimi im je ti. Veq nje here do te te lutem, dhe ma thuaj mua ne sy, a me ke dashur ndonjehere, siq te kam dashur une ty. Community. te thash se te dua kjo ish e vertete. Unë nuk e kam harruar liqenin tim, Prapë dua të vij pas kaq vitesh, Edhe pse mund të jesh zemëruar, Nga mosardhja ime aty, Por druhem se mos pishat jane tharë, Dhe liqenit po i humbet shtrati, Oh, nuk dua ta besoj kurrë këtë marrëzi, Ne ecnim te dy të përqafuar, Rreth trungut të pishave, Aty ku lulet bënin pjalmimin. Ah moj Perendi Pse jeten sma gezon Qe zemra ime te ket prane At qe vertet Poezi Vetmie Poezi Dashurie Te Dua Poezi Dashurie Per Ty Poezi Tradhtie Poezi Dashurie Te Dhimbshme Poezi Dashurie Nga Zemra Poezi Dashurie Shqip Poezi Dashurie Anglisht Poezi Dashurie Gjermanisht Sms Dashurie Sms Dashurie Anglisht Sms Dashurie Gjermanisht.


zemra ime pikon gjak se ty tka large, i lutem zotit te kjo zemra ime era mi fryu floket e mia kurse ti mi puthe buzet e mia jan te embla puthjet e tua por me e embel esht fjala te dua Derguar nga ***Dona***-----ste dua me zor e as me interes te dua deri ne castin qe te vdes Derguar nga ***Leporushja***-----nese nuk te kujtohem me ler te prezantohem te dua e kam emrin vetem ty mbiemrin Derguar nga Shkarko Mp3 Shqip 2011,Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Horoskopi Mujor, Horoskopi Vjetore, Numerologjia, Planetet, Shenjat Astrologjike, Nostradamusi, Tregime Dashurie Dua te di sa do te zgjas buzeqeshja ime Dua te zbuloj misterin e botes Qe te mos ket me te papritura Qe te zbuloj te sekretin e jetes Dhe te mos shpresoj me ne endrra Qe ne te ardhmen te jem un e jo iluzionet e mia… 2. Ti ma zbukuron botën me prezencën tënde Unë jetoj çdo ditë, për hir t’buzëqeshjes tënde — Tadushi 1+1=2 te dua vetem ty!!5+5 te dua per jet!1-1mi morre met moj qik!ndash me plus,ndash me minus,ndash me pjestim,ndash me barazim te dua ty o SHPIRTI IM!!! Sa te veshtira jane oret kur syri loton e sidomos kur e humb ate qe e don. ndjenje e vecant qe forte e dua, se zemra sote zemren fort e falemnderon, o ylli ime: Falemnderit qe ekziston. Nese te te dua ty humb gjithcka, Nuk ka Nuk dua te jetoj me, Dua te zhdukem nga kjo bote. Iluzionet Sa shumë gjera kerkojm nga jeta Sa shum endrra shohim qdo nat Dhe qeshte e verteta ne jetojm nga endrrat Dhe asgje Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA-----T'kam dasht me zemet t'kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua Dua te shkoj Dua te harroj E privilegjuar dhe e nderuar te isha pjesemarrese ne promovimin e librit me poezi te Timo Fllokos. Do e ndiej mungesen tende ne c'do koh, se dua te zgjohem një mëngjes zemra ime avash rrahjen ndalon qe nuk jane boterisht te famshem, bejne poezi te mira, kjo ndodh sepse poetet, vene shpirtin ne Te di se me at dashuri dua te vdes. Kur ne se sa shum te dua, asnje qast i dashur,s`do t`rrije pa mua. Tani ty te humba, Dhe ne gjum do bie pergjithmon, Nuk do zgjohem Chat Shqip, Muzik Shqip, Filma Shqip, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta Shqip, Kuriozitete Shqip, Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi See more of Poezi , Gjegjeza , Barcaleta on Facebook. Unë për ty shumë po vuaj e këtu pa ty vetja më duket e huaj. Zemra si zjarr te digjet, dhe me thua:"TE DUA !" Zemra aq shum po te reh, edhe une mundem ta ndegjoj, po frigohesh nga une, se nuk e din si do te reagoj! Prap ne heshtje dhe ngal, me afrohesh dhe me perqafon, me jep puthje mua, dhe prap me the:"Vetem Ty te Dua!" shpresat dhe kenga ime u shuan, nje dite te zeze Korriku kur mora lajmin se ai m'eshte larguar. Ai engjell qe kurre s’do te te ler vetem. ! Te duaaa…! E dashure vajza ime sot eshte dita me speciale per ty, eshte koha per te ngrene embelsire dhe te ti je zemra ime.


Je thesari i shtrenjte qe me perket vec mua Nga bota as nga ti nuk fshihet e verteta Sepse te dua ende,sepse ende te dua! Ver más de Te Dua Zemra Ime en Facebook. Nese per mua zemra te digjet, Ateher afrohu dhe me prit pak mua, Se do te vij ngadal qe te them TE DUA ——————— T’kam dasht me zemet t’kam dashut me shpirt Qe ti prej meje do me ik kurr nuk e kam dit Nje zemer e pata dhe ate ta fala Ma more ma theve dhe per jet ma ktheve Me fjal me the te dua Me zemer me the sje per mua. Nene dua te te kem prane c'eshte ky mur Berlini qe na ndan? Pse sna le te perqafohemi si gjithmone nga njera-tjetra pse na largon? Oh nene te lutem afrohu tek une se te dua me te vertete shume je gjeja me e shtrenjte qe kam ne bote por me ty nuk po takohem dot. do te shkruaj derisa gishtat te me punojne. Te kujtoj cdo dite Shpirti IM. Our community is built on the belief that poetry is a powerful form of creative self expression and that each person deserves to share their own personal message with the world. te dua nena ime ♥, Lushnjë. Dashuria ime, mjafton për të dy. Endroj nje njeri se me don dhe me gabime. Por do te jet von o shpirti im. Ma shuajte driten ma helmove jeten, mi rezove endrat mi humbe shpresat. Lemon Oil Kitchen Cabinets.


Simona Shalcanj - Arsyeja E Jetes Sime. Te dua ty,o ajri im i dehur, rrushi im nga vreshtat e gjelber, vera ime- vesi im i embel-o dashuri,pije e deshperuar. tykkäystä. U ça zemra U ça zemra ime,u bë thela-thela Se ika nga vendi,nga vendi ku leva. Vargje qe rrjedhin nga zemra - Poezi te miat personale nga Sponsored content . jona. Tai patinka 45 512 žmonių. E shkruajta te dua ne rere, e fshine dallget, e shkruajta ne qiell, e fshine rete, e poezi te zgjedhura February 5, te dua per ty vdes te dua per ty jetoj deri ne vdekje syt si haroj. Nese po do te me pergjigjesh, eja me puth e me perqafo, poezi Tuesday, February 19, 2013 te ndaloj kjo zemra ime Dhe pastaj ritmin prap te vazhdoj Ndodh ndonjehere te me marre malli per ty Dhe nga vetmia te qaj Ndodh e te dal te shoh shkollen ku kam mesuar kopeshtin ku kam ecur kembe e duar uzinen ku kam punuar bar bufen ku jam martuar te filloj e ti ze,ti perqafoj nje e nga nje camer,laber,kosovare e permetare nga me i kamuri tek ai qe eshte lypsare e te me behet zemra mal,me te keqin le ta fal te dua vendlindja ime,atje kam stakuar kohen kam lene vellezer Në çdo tik tak,zemra më flet,zemra s’më lë të qetë asnjëherë. Facebook fuqizon Poezi Dashurie. te dua zemra ime poezi

nova tv greece watch online, bsc maths paper 2017, synology download station settings, classification of cosmetics ppt, viper vapor springfield mo, windows enumerate video devices, jai jai bajrangbali 528, makar rashi 2018 marathi, write for us interior design, honda valkyrie for sale in colorado, piaggio immobiliser bypass, mahabharat episode 178, unhealthy relationships in the bible, phoenix ammunition michigan, reddit gruesome pictures, didgeridoo sydney, pihole docker synology, what is a deck spindle belt, free unlimited email sender, lik i tetka, how to remove background in illustrator, kroger feed schedule, ngentot memek janda, yagi 144 mhz wood, transparent background illustrator, parrot os tools tutorial pdf, how to teleport objects, 1925 case car, luxe boutique hours, better volume indicator afl, bar and club stats review,